Hava kanalları ürünleri uygulama yapılacak mekanın mimari yapısına göre farklı özellik ve formlara sahip bir şekilde imal edilir. Dikdörtgen hava kanallarını, TSE ve Avrupa standartlarına uyumlu yapısı ile değişik kalınlık ve ebatta üretimini yaptığımız endüstriyel kullanıma uygun hava kanal sistemidir.

Arzu edilen renkte boyanabilen, hem içten hem de dıştan izole edilerek kullanıma sunulan dikdörtgen hava kanalları, tam sızdırmazlık özelliği ile yüksek verimlilik sunar.

Bilgisayar destekli kesim sayesinde, müşterilerimizin talep ettiği ölçülere uyumlu, sıfır hataya sahip kanal üretimi yapmaktayız. Flanş ve köşe kısımlarında elde edilen sıfır sızdırmazlık ile endüstriyel alanların ihtiyacına yönelik hizmet veriyoruz.

ÜRETİM ÖLÇÜLERİ

Dikdörtgen veya kare kanallar, 3 x 7 inç ila 35 x 40 inç arasında değişen standart boyutlarda üretilmektedir.

ÖZELLİKLER

İstenen ölçülerde imalat
Uygulama alanına göre farklı malzeme ile üretim
İsteğe göre iç ve dış izolasyon
Renk seçenekleri

KULLANIM ALANLARI

Daha fazla bilgi almak için lütfen teknik departmanımızla iletişime geçin.

Galvanizli çelik, paslanmaz, yalıtımlı ve yalıtımsız çelik boru, esnek metal, fiber ve esnek kanal dahil olmak üzere çeşitli bileşen ve malzemelerden üretilir.

Kanal sistemi herhangi bir kurulum ihtiyacını karşılamak için özelleştirilebilir ve bir kanaldan diğerine adaptörler, dirsekler, yakalar ve redüktörler veya arttırıcılar ile bağlanır.

Şimdi bize ulaşın! 0(212) 699 1389

Bizden fiyat almadan imalat ve montaj yaptırmayın.