IMG-20160112-WA0001

Üreterek Büyüyoruz

2006 yılından bu yana havalandırma sektörünün ihtiyaç duyduğu havalandırma kanallarının imalatlarını yaparak ülkemizin tüm bölgelerine tedariklerini sağlamaktayız.

Fabrikalar, konutlar, kamu kurumları ve diğer tüm büyük, orta ve küçük ölçekli birçok alanın ihtiyacı olan havalandırma kanallarının ve ekipmanlarının imalatında müşterilerimize uygun fiyat politikamızla hizmet vermekteyiz.

Havalandırma kanallarımız endüstriyel standartlara uygun olarak; galvaniz, alüminyum ve paslanmaz çelik sacdan, yüksek mukavemet ve sızdırmaz özellikli kendinden flanşlı olarak tesisimizde üretilmektedir.

İmalatlarımız, dikdörtgen hava kanalı, yuvarlak hava kanalı, oval ve flex hava kanalları tiplerinde yapılmakta, projenize uygun ölçülerde tarafımızca tasarlanmaktadır.

 

İmalat yapılacak ortamın ihtiyaçları tespit edilerek üretimde hangi malzemenin göre kanal malzemesini tespit ederek, standartlara uygun şekilde, işletmenizin uzun süre kullanım ömrü ile maliyet açısından önemli kazançlar sağlar.

Günümüz şartlarında zamanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak müşterilerimizin talep ettikleri ürünleri en hızlı şekilde üreterek teslim ediyor, hem vakitten hem maliyetlerden tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

İmalatını Yaptığımız Hava Kanalları

Havalandırma Kanalı Malzeme Özellikleri

Taşınan hava içerisinde aşındırıcı veya korozyona sebebiyet verecek maddelerin bulunmadığı sistemlerde kullanılabilir. Taşınan hava sıcaklığının 200°C’nin altında olması gereklidir. Hava sıcaklığı 200°C’ye yaklaştıkça korozyon riski o oranda artacaktır.
Bu malzemeden imal edilen hava kanalları mutfak egzoz sistemlerinde, duman naklinde, bacalar gibi yüksek sıcaklıkların oluştuğu, kanal sistemlerinde ve kanalların özel boya veya kaplama yapılmasının gerektiği durumlarda kullanılır.
Rutubet oranları yüksek olan hava kanalı sistemleri ve alüminyumun dayanıklı olduğu maddeleri içeren havalandırma sistemlerinde kullanılır.
Mutfak egzoz sistemlerinde veya rutubet gibi korozif malzemelerin bulunduğu sistemlerde kullanıldığı gibi, hijyenik konfor klimasında kanallarda korozyon ihtimalini minimuma indirmek amacıyla da kullanılır.
Bakırın dayanıklı olduğu kimyasalları içeren hava taşıma sistemlerinde kullanılır.
Polipropilen düşük özgül ağırlıklı (0,91 g/cm³) bir termoplastik türü olup, birçok asit, alkali ve çözücü maddelere karşı yüksek kimyasal dirence sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı 0 ila +100°C arasında olup, kaynakla birleştirilebilir. Isı iletkenlik katsayısı 0,22 W/mK’dir. DIN 4102 standartlarına göre yanıcılık özelliğine sahiptir.

Havalandırma Kanalı Özellikleri

  • SMACNA (Sac ve Klima Müteahhitleri Ulusal Derneği) ve TSE Standartlarına Uygunluk
  • DW 142 Standartlarına Uygunluk
  • DW 143 Standartlarına Uygunluk
  • Talep halinde yangına ve korozyona dayanıklı hale getirilebilir
  • İstenilen her renk kodunda boyama yapılır
  • İçten ve dıştan izole edilebilir

Şimdi bize ulaşın! 0(212) 699 1389

Bizden fiyat almadan imalat ve montaj yaptırmayın.