15 yıldır durmadan üretiyoruz,
sizinle birlikte büyüyoruz.

Akça Havalandırma, kurulduğu ilk günden bu güne kadar tam 15 yıldır sektörümüzün öncü firmalarından olmayı başarmıştır. Esenyurt, Isıso Sanayi Sitesinde 1000m² kapalı olmak üzere toplam 3000m² alan üzerinde faaliyetini sürdürmektedir. Yola çıktığımızdan bu yana kararlılığımız ve sürekliliğimizin teminatı olarak misyonumuzu;

Dünya'ya ülkemize ve içerisinde yaşadığımız topluma olan saygımızın bir sonucu olarak çevreye dost ve mühendislik estetiği ilkeleriyle ürünler ile hizmet sunmaktadır.

Şirketimiz; Toplam kalite yaklaşımını, mühendisliğin temel presipleri olan teknik, ekonomi ve estetiği, enerjinin verimli kullanılması ile çevrenin korunması ve işletme maaliyetlerinin düşürülerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı kendisine hedef edinmiştir.

Planlama

Müşterilerimizin öncelikli olarak ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek, nasıl bir sistem kurulacağını ve sorunu çözebileceğimizi planlıyoruz.

İmalat

Günümüzde zamanın en değerli kıymet olduğunun farkında olarak imalatımızı hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Montaj

Tecrübeli montaj ekiplerimizle birlikte imalatını yaptığımız ürünlerin montajını yaparak projelerinizi anahtar teslimi bitiyoruz.

Şimdi bize ulaşın! 0(212) 699 1389

En uygun fiyatlarla imalat ve montaj hizmeti.