toz-toplama-sistemleri-3-compressor

İmalathane ve Fabrika Havalandırma

İmalathane ve fabrika gibi ortamlarda gerçekleşen üretimlerden dolayı havaya karışan zararlı madde ve partiküller, insan sağlığına zarar verici bir etki yaratır.

Ayrıca, havanın ağırlaşmasından dolayı çalışma verimliliği düşer ve üretkenlik azalır.

Bunları ortadan kaldırmak için kurulması gereken havalandırma sistemleri, havadaki zararlı maddelerin tamamen veya kısmen tahliyesini sağlar ve temiz hava dolaşımını mümkün kılarak çok daha ferah ve sağlıklı koşullarda bir çalışma ortamı oluşturur.

Ücretsiz keşif için formu doldurabilirsiniz.

Hangi Tür Havalandırma Sistemi?

Yapılacak keşif ile elde edilen saha bilgisi doğru bir havalandırma sisteminin seçiminde karar kılınması açısından önemlidir. Fabrika veya imalathanede üretilen madde ve ürünlerin kimyasal olup olmadıkları, havaya karışan maddelerin türleri gibi birden fazla değişken de havalandırma sistemi yapısını ve filtreleme türünü etkiler.

Dış hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde montajı yapılan sistem ile sürekli bir hava sirkülasyonu verimli bir şekilde sağlanır. Bu şekilde çalışan bir havalandırma sistemin motorunun aşırı ısınmaya karşı koruyucu sisteme sahip olması da gerekir. Tüm gereklilikler hesap edilerek uygulama yapılacak alanın ihtiyacına cevap verecek, uzun ömürlü ve TSE standartlarını karşılayan havalandırma sistemi uygulanmalıdır.

Projelerimiz;

toz-toplama-sistemleri-2-compressor
havalandirma-sistemleri-5-compressor
iklimlendirme-sistemleri-2-compressor

Çalışılan Ortamın Güvenliği

Havalandırma sistemi ile sadece kirli hava tahliye edilirken, temiz havanın dolaşıma sokulması avantajları sağlanmaz. Aynı zamanda da, yangın ve zehirlenme gibi riskler de ortadan kaldırılır. Yüksek emiş gücüne sahip havalandırma fanları ile çalışma ortamın birçok açıdan güvenliği sağlanmış olur. Bölgesel veya merkezi olmak üzere farklı şekilde tasarlanabilecek havalandırma çözümleri ile fabrika veya imalathanenin hava akışını güvenli hale getirilir.

Şimdi bize ulaşın! 0(212) 699 1389

Bizden fiyat almadan imalat ve montaj yaptırmayın.